Nitro Max

Nitro Max Unisex Afrodizyak Ürünleri

Nitro Max cinsel yaşamınızın doruklarını keşfetmenize yardımcı olmak için formüle edilmiş eşsiz bir anlık performans içeceğidir. Binlerce yıldır erkek ve kadınlarda cinsel sorunlar da dahil olmak üzere birçok sorunun alternatif tedavisinde kullanılan Ginseng, Nitro Max performans ürünlerinde hayat buldu, Bu görkemli formül deneyimlerinizi mükemmelleştirecek ve sizin için vazgeçilmez olacak.

Yüksek teknoloji standartlarına göre konstantre edilmiş Nitro Ginseng ekstresi içeren Nitro Max, erektil disfonksiyon ve erkeklerde erken boşalma üzerinde anında bir etkiye sahiptir. Ginseng’in botanik adı “Panax”, “tam iyileşme” anlamına gelen Yunanca “panacea” kelimesinden türemiştir.Nitro Max’teki ginsengin benzersiz gücü, kullanılan ginsengin kalitesinden ve yüksek ekstraksiyon teknolojisinden kaynaklanır. Etki, ürünü tükettikten 15-30 dakika sonra ortaya çıkar ve uzun süre devam eder. Eşsiz bir performans içeceği olan Nitro Max, aynı zamanda bir enerji içeceğinin sahip olması gereken tüm özelliklere ve vitaminlere sahiptir ve uyarıcı etkisi, sadece cinsel performansınızı arttırmakla kalmaz aynı zamanda vücut enerjinizi de en üst seviyeye çıkarmak için kafein ile zenginleştirilir.

Nedir?

Çin tıbbında, enerji sağlayıcı genel bir tonik olarak kullanılır. Bazılarına göre, adından da anlaşılacağı gibi, tüm dertlere devadır.Erektil disfonksiyon ve erkeklerde yaşa bağlı hafıza kaybının tedavisinde faydalı olduğuna dair kanıtlar vardır.Antioksidan ve bağışıklık uyarıcı etkileri vardır.Ginsengin etkilerinin çoğundan sorumlu olduğuna inanılan bileşikler ginsenosidlerdir (= panaxosides). (Kaynak: Sticher, 1998).Ginseng, fiziksel aktiviteyi ve vücut direncini artıran, fiziksel ve zihinsel dayanıklılığı artıran bir bitkidir.Çok güçlü afrodizyak etkilere sahiptir. (48 Saatte Ginseng konsantrasyonu ve dozu sadece cinsel performansınızı artırmak için uygundur) Kaynak: Robbers & Tyler, 2000Ginseng’in uzun zamandır erkek üretkenliği, erkeklik hormonu (testosteron) ve sperm içeriği, cinsel güç ve dolaşım sistemi (özellikle prostata) üzerinde olumlu bir etkisi olduğu düşünülmektedir.

0
    0
    Sepetim
    Open chat